Myrerfeltet

Myrerfeltet

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 1 - KFUM 6
Myrerfeltet kg 7er A
Mon 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Monolitten Idrettslag 1
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Ready 1
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Ready 6
Myrerfeltet kg 7er B
Wed 16 Jun
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 1 - Monolitten Idrettslag 1
Myrerfeltet kg 9er B
Thu 17 Jun
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 3 - Abildsø
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 18 Aug
kl 19:15 - 20:54
Kjelsås - Lille Tøyen
Myrerfeltet kunstgress
Thu 19 Aug
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 2 - Teisen
Myrerfeltet kunstgress
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Vestre Aker 2
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 23 Aug
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - HSIL 3
Myrerfeltet kg 7er A
Mon 23 Aug
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - KFUM 5
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 24 Aug
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Lyn Tåsen
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Romsås 2
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 3 - Monolitten Idrettslag 3
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 25 Aug
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Korsvoll 2
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 25 Aug
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 5 - Abildsø
Myrerfeltet kg 9er A
Thu 26 Aug
kl 17:55 - 19:04
Kjelsås 1 - Holmlia Hallager
Myrerfeltet kg 7er A
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 6 - Monolitten Idrettslag 4
Myrerfeltet kg 7er B
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås - Bærums Verk Hauger
Myrerfeltet kg 9er A
Mon 30 Aug
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Forward Kolibri
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 31 Aug
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 4 - Hasle-Løren Rød
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 31 Aug
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Grüner lilla
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 31 Aug
kl 20:30 - 21:59
Kjelsås 2 - Vålerenga 4
Myrerfeltet kunstgress
Wed 1 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Ready 1
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 1 Sep
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 3 - Koll 1
Myrerfeltet kg 9er B
Thu 2 Sep
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 2 - Veitvet
Myrerfeltet kunstgress
Thu 2 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Sagene
Myrerfeltet kg 9er B
Sat 4 Sep
kl 13:30 - 14:49
Kjelsås 5 - Lille Tøyen 1
Myrerfeltet kg 9er A
Sat 4 Sep
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås - Huk
Myrerfeltet kunstgress
Sun 5 Sep
kl 18:30 - 19:49
Kjelsås - Vestre Aker
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 6 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Hasle-Løren 2
Myrerfeltet kg 7er A
Mon 6 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Årvoll 2
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 6 Sep
kl 20:30 - 21:49
Kjelsås - Dikemark
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 6 - Skeid Mestrene
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 7 Sep
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Lille Tøyen 1
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Vålerenga 3
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 3 - Grorud 2
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 8 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Røa LyHuM
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 8 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 3 - Lyn Ullevål
Myrerfeltet kg 9er A
Thu 9 Sep
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 4 - Grorud Gul
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Hasle-Løren 3
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 4 - Grüner 2
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 14 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Årvoll Blå
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Bøler 2
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 15 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Vålerenga Storm
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 15 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 5 - Lyn Berg FK
Myrerfeltet kg 9er B
Thu 16 Sep
kl 19:40 - 20:59
Kjelsås 2 - Grorud 3
Myrerfeltet kunstgress
Sat 18 Sep
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås - Asker
Myrerfeltet kunstgress
Sun 19 Sep
kl 18:30 - 19:49
Kjelsås - Frigg 2
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Sagene Stjerner
Myrerfeltet kg 7er A
Mon 20 Sep
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Røa Huseby
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:09
Kjelsås 5 - Grorud Blå
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 21 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 4 - Grüner 3
Myrerfeltet kg 9er A
Tue 21 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - KFUM 2
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 21 Sep
kl 20:30 - 21:59
Kjelsås 2 - Lyn 3
Myrerfeltet kunstgress
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 6 - Lyn Tåsen B
Myrerfeltet kg 7er A
Wed 22 Sep
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 2 - Heming 2
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 22 Sep
kl 19:40 - 20:59
Kjelsås 2 - Ready 2
Myrerfeltet kg 9er A
Thu 23 Sep
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 3 - Kjelsås 5
Myrerfeltet kg 9er B
Sat 25 Sep
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås 5 - Heming Bonus 2
Myrerfeltet kg 9er A
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Sagene City
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 4 - Forward ørn
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 28 Sep
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Sagene Striper
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Grei 2
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 3 - Frigg 3
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 29 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Skeid Oksene
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 29 Sep
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 3 - Lille Tøyen 1
Myrerfeltet kg 9er B
Thu 30 Sep
kl 19:40 - 20:59
Kjelsås 2 - Vålerenga 3
Myrerfeltet kunstgress
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Ellingsrud Gul
Myrerfeltet kg 7er A
Mon 11 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Vestre Aker Blå
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 12 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 4 - Årvoll 1
Myrerfeltet kg 9er A
Tue 12 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 6 - Korsvoll Hvit
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 12 Oct
kl 20:30 - 21:59
Kjelsås 2 - Lindeberg
Myrerfeltet kunstgress
Wed 13 Oct
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 5 - Frigg Grønn
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 13 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Vålerenga Drage blå
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 13 Oct
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Ullern
Myrerfeltet kg 9er A
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 4 - Skeid Legendene
Myrerfeltet kg 7er B
Sat 16 Oct
kl 13:40 - 14:59
Kjelsås - Oppsal
Myrerfeltet kg 9er A
Sat 16 Oct
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås - Heming 2
Myrerfeltet kunstgress
Sun 17 Oct
kl 18:30 - 19:49
Kjelsås - Ullern 2
Myrerfeltet kg 9er B
Mon 18 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Oppsal 1
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Grüner 4
Myrerfeltet kg 7er B
Tue 19 Oct
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Skeid P2
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Oppsal 3
Myrerfeltet kg 9er B
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 3 - Lyn 4
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Gamle Oslo U-12
Myrerfeltet kg 9er A
Wed 20 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 3 - Lyn Berg FK
Myrerfeltet kg 9er B
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 1 - Vålerenga Tippen AS
Myrerfeltet kg 7er A
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 6 - Kjelsås 3
Myrerfeltet kg 7er B
Thu 21 Oct
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 2 - Ullern 4
Myrerfeltet kunstgress
Sat 23 Oct
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås - Høvik
Myrerfeltet kunstgress
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Skeid Prinsene
Myrerfeltet kg 7er A
Tue 26 Oct
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Hasle-Løren 3
Myrerfeltet kg 7er A
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Ready 6
Myrerfeltet kg 9er B
Wed 27 Oct
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 5 - Grüner 2
Myrerfeltet kg 9er A
Thu 28 Oct
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 4 - Veitvet 1
Myrerfeltet kg 9er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 14 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 2 - Monolitten Idrettslag 1
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 1 - KFUM 6
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 4 - Grei Blå
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Furuset 1
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 5 - Lyn Ullevål
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Sagene Stripene
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Lyn TåsenStars
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Sat 5 Jun
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås 3 - Vålerenga Ørn
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 3 - Skeid Mestrene
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 1 - Lyn X2
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 5 - Koll 1
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Korsvoll Hvit
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Grüner 2
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Mon 31 May
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - HSIL 4
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 6 - Heming Løvene
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 5 - Grei N Blå
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 2 - Lyn Tåsen CD
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 3 - Skeid Tigrene
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Røa Lysejordet
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 2 - Frigg Rød
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Tue 25 May
kl 17:45 - 19:04
Kjelsås 1 - Kolbotn 1
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Mon 24 May
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 4 - Hasle-Løren Lilla
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 19 May
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Heming Bonus 1
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 5 - Kjelsås 3
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Sat 8 May
kl 15:00 - 16:19
Kjelsås 3 - Grüner 2
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Thu 6 May
kl 18:30 - 19:39
Kjelsås 6 - Ready 4
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Wed 5 May
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 2 - Monolitten Idrettslag 5
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Wed 5 May
kl 19:30 - 20:49
Kjelsås 5 - Vålerenga Ørn
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Tue 4 May
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Frigg Red
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 4 - Vålerenga Mesterne
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Mon 3 May
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Lyn Ullevål
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Mon 3 May
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Lindeberg Løvene
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Korsvoll Blå
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 3 - Frigg Grønn
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 2 - Huk Puma
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 5 - Skeid Tigrene
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 19:05 - 20:14
Kjelsås 3 - Vålerenga Rød
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Skeid Portugal
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 5 - Årvoll 2
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 20:09
Kjelsås 2 - Årvoll 3
Myrerfeltet kg 7er B
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:55 - 20:14
Kjelsås 4 - Stovner SK Hvit
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 1 - Frigg Blå
Myrerfeltet kg 9er A
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 19:10 - 20:29
Kjelsås 3 - Heming Bonus 2
Myrerfeltet kg 9er B
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 19:10 - 20:19
Kjelsås 3 - Lille Tøyen 1
Myrerfeltet kg 7er A
  Les mer  
Powered by: Bloc