Stadionhallen

Stadionhallen

Neptunveien 8-12 OSLO 0493 - Telefon: 9191 1913

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 17 Oct
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Sun 17 Oct
kl 18:00 - 19:00
Nikola Jakovljevic - 1 time
Prøvetime , ansvarlig Nikola Jakovljevic
Mon 18 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 18 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 18 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 19 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 19 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 19 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 19 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 20 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 20 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 21 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 21 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 21 Oct
kl 19:00 - 22:00
Sportsmessa 2021
Mon 25 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 25 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 25 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 25 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 25 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 26 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 26 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 26 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 26 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 27 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 27 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 28 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 28 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 28 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 29 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 30 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 31 Oct
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 1 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 1 Nov
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 1 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 1 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 2 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 2 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 2 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 2 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 3 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 3 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 4 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 5 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 6 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 7 Nov
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Sun 7 Nov
kl 15:30 - 17:30
Torleif Solberg - 2 timer
Mon 8 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 8 Nov
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 8 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 8 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 9 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 9 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 9 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 9 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 10 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 10 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 11 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 11 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 12 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 13 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 14 Nov
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 15 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 15 Nov
kl 08:15 - 10:45
Elisabeth Schicho - 2 timer og 30 min.
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 15 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 15 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 15 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 16 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 16 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 16 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 17 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 17 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 18 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 18 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 19 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 20 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 21 Nov
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 22 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 22 Nov
kl 08:15 - 10:45
Elisabeth Schicho - 2 timer og 30 min.
Styrketrening U23 gruppa langrenn
Mon 22 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 22 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 22 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 23 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 23 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Tue 23 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 23 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 24 Nov
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 24 Nov
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
Thu 25 Nov
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 26 Nov
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 27 Nov
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 28 Nov
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 29 Nov
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 29 Nov
kl 11:00 - 14:00
Kjelsås 60 pluss - 3 timer
Hele gruppen har avslutning i hallen.
Mon 29 Nov
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 29 Nov
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 29 Nov
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 30 Nov
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 30 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 30 Nov
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 1 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 1 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 1 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 2 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 2 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 3 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 4 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 5 Dec
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 6 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 6 Dec
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 6 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 6 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 7 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 7 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 7 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 8 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 8 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 9 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 9 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 10 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 11 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 12 Dec
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 13 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 13 Dec
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.
Mon 13 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 13 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 14 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 14 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 14 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 15 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 15 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 16 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 16 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Fri 17 Dec
kl 17:30 - 19:30
Håndball
Sat 18 Dec
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 19 Dec
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 20 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 20 Dec
kl 19:00 - 21:00
Håndball
Mon 20 Dec
kl 21:00 - 22:00
Fotball
Tue 21 Dec
kl 16:00 - 17:00
Basket
Tue 21 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball
Tue 21 Dec
kl 20:00 - 22:00
Basket
Wed 22 Dec
kl 15:00 - 19:00
Alpin
Wed 22 Dec
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
Wed 22 Dec
kl 20:00 - 22:00
Håndball
Thu 23 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
Thu 23 Dec
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Mon 27 Dec
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Sat 1 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 2 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 3 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 3 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Mon 3 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Alpin
Mon 3 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Mon 3 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tue 4 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Sat 8 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 9 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 10 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 10 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Mon 10 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Mon 10 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Mon 10 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tue 11 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Sat 15 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 16 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 17 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 17 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Mon 17 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Mon 17 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Mon 17 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tue 18 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Sat 22 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 23 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 24 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Mon 24 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Mon 24 Jan 2022
kl 16:00 - 18:00
Fotball
Mon 24 Jan 2022
kl 18:00 - 19:00
IPU
Mon 24 Jan 2022
kl 19:00 - 22:00
Håndball
Tue 25 Jan 2022
kl 14:00 - 16:00
Fotball
Sat 29 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa
Sun 30 Jan 2022
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz
Mon 31 Jan 2022
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Sun 17 Oct
kl 18:00 - 19:00
Nikola Jakovljevic - 1 time
Prøvetime , ansvarlig Nikola Jakovljevic   Les mer  
Sun 17 Oct
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Sat 16 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 15 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 16:00 - 19:00
Idrettsskolen
Idrettsskole for førsteklassinger kun påmeldte.   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sun 10 Oct
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Sat 9 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 8 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Mon 4 Oct
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sun 3 Oct
kl 14:00 - 15:30
Ekstern leietager
Usman Ahmed Naz   Les mer  
Sat 2 Oct
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 1 Oct
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 08:30 - 10:30
Elisabeth Schicho - 2 timer
Styrketrening U23 gruppa langrenn   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 09:00 - 11:00
U 23 gruppa langrenn Kjelsås - 2 timer
Hei! Jeg vil gjerne boke time på grefsenstadion…   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 17 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 19:00
Allidrett
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 11 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 10 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 4 Sep
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 27 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 14:00
IPU
Barnegruppa   Les mer  
Fri 20 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
Barn   Les mer  
Fri 13 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 21:00 - 22:00
Fotball
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 19:00 - 21:00
Håndball
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 08:30 - 15:30
Håndballskole
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 00:00 - 00:00
IPU
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 17:30 - 19:30
Håndball
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 19:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 16:00 - 17:00
Langrenn
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 20:00 - 22:00
Håndball
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 19:00 - 20:00
Langrenn
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 15:00 - 19:00
Alpin
  Les mer  
Wed 4 Aug
kl 09:00 - 15:30
Sommeridrettsskole
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 20:00 - 22:00
Basket
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Håndball
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 16:00 - 17:00
Basket