Trenere og støtteapparat

Eivind Kampen

Stilling: Hovedtrener A-lag.  Sportslig ansvarlig senior og ungdom

Kontakt: eivind@kjelsaas.no

Tlf: 45 66 39 50

Christian Vikskjold

Stilling: Osteopat 

Kontakt: vikskjold@lbhelse.no 









Maximilian Luedy

Stilling: Hovedtrener G19/U21

Kontakt: maxiluedy@icloud.com / 

Tlf: 98 86 95 43

Jørgen Bjørn

Stilling: Assistentrener A-lag. Hovedtrener U21 

Kontakt: Jorgen@kjelsaas.no / 

Tlf: 48 23 67 20


Jonathan Eriksen

Stilling: Osteopat 

Kontakt: jonathan@lbhelse.no 









Anders Raa Søyland

Stilling: Assistentrener G19/U21

Kontakt: andsoey@online.no

Tlf: 99 57 01 24

Pål-Anders Karlsen

Stilling: Keepertrener

Kontakt: paal_a.k@hotmail.com / 

Tlf: 94 89 53 74








Erik Braathen Rongved 

Stilling: Spillerutvikler

Kontakt: erik.braathen.rongved@gmail.com

Tlf: 47 34 34 01








Steinar Brun 

Stilling: Lagleder A-lag og U21

Kontakt: steinar.brun@ecolab.com / 

Tlf: 97 08 40 82









Stein Erik Olsen 

Stilling: Ernæringsansvarlig

Kontakt: steinerik.olsen@getmail.com / 

Tlf: 99 28 99 11