Lucky Duck Race 2021

Postet av Kjelsås IL - Fotball den 9. Okt 2020

Her kan du se årets Lucky Duck Race og påfølgende trekning av vinnere:

 https://youtu.be/UaLrVPKJm50


I et spesielt år stiller det kun 13 ender til start. Hver enkelt av de representerer hver sin nummerserie (1-99, 100-199 osv ).

Vinner anden som f.eks. representere nummerserie 1-100, så trekkes det en vinner i denne nummerserien.
.

De 6 første endene som krysser mållinjen premieres som følger:
1. plass: Gavekort Torshov Sport verdi 8 000,-
2. plass: Ipad Air
3. plass: Gavekort Storo Storsenter verdi 4 000,-
4. plass: Gavekort Grefsenkollen Restaurant verdi 2 000,-
5. plass: Gavekort Egon Storo verdi 1 000,-
6. plass: Gavekort Frogneseteren Restaurant verdi 500,-

Om din and ikke er blant de 6 første - fortvil ikke.
I tillegg trekkes det tilfeldige vinnere blant alle endene som stiller til start, blant annet flere gavekort på Odeon Kino.
Alle vinnere publiseres i denne artikkelen mandag 8. november

Løpet og trekningen kan du altså følge i sendingen på søndag 7. november kl. 18.00.

Vinnere


 

1. plass - Gavekort Torshov Sport493Edvard Flåmo Eidsvaag
2. plass - Ipad1019Ola Ottvik Hansen
3. plass - Gavekort Storo Storsenter777Oscar Davidsen
4. plass - Gavekort Grefsenkollen1184Thea Krogh-Moe 
5. plass - Gavekort Egon613Fredrik Dybdal-Ramberg
6. plass - Gavekort Frognerseteren181Odin Jakobsen Dybvad



Ekstratrekning/ tilleggspremier

2 kinobilletter192Sokrates Larsen
2 kinobilletter895Silje Bergman Kvamme
2 kinobilletter577Erika (Jenter 2010)
2 kinobilletter1057Nils Grønneberg Mørk
2 kinobilletter562Ella Kendel

 

"Sommerpakker leker"

1142Christian Stinius Neegaard Fredriksen
2875Lilly Marie (Jenter 2013)
330Andreas Wiesener Haga
4717Hilda Midtsund
51097Ivar Pleym
6722Amanda Alexandersen
7625Adrian Bui
8731Vilde Hegsvold
9366Viktor Vileid
10125Markus Ringen Heiberg
11958Finn Høegh Liland
121028Sindre Bartnes
13489Rasmus Lauritzen






Krogsveen pose


507Sylfest Forberg

1066Oliver Kjeldsen

1080Frans T-H Kvaløy

998Lars Bartnes

26Erik Halsen

951Johannes Avdem Blaaflat

1041Even Skaflestad

964Herman Michelet

296Otto Trapnes

221Gutter 19

65Nikoline Bergsaker

8Philip Holme

523Ola Katzenmaier

756Olav Wettmark

776Brage Saga

560Olivia Busch

365Viktor Vileid

1013Marcus Trandem Haug

203Gutter 19

215Gutter 19

1096Ivar Pleym 

111Tobias Edgar-Lund

98Emil Maximilian Kalsæg D'Eugenio






Vannflaske Cenera


1065Oliver Kjeldsen

786Tobias Foss

712Signe Louise Birkeland Sveen

894Noelle Amundlien

304Viktor Kjensli

935Nicolai Barstad

533Tobias Lillesand

372Selma Valderhaug

862Elisa Vimme Belvik

650Angelos Tsaousi

160Kyrre Gerdrup

380Marte Westeng

1120Morten Kjensli

482Sindre Olivier

213Gutter 19

1150Ingrid Mongs

306Vinjar Meløy

128Niklas Nordgård Teimansen

468Vemund Bull Nyhaven

132Albert Røvik Hendenstrøm

Lykke til!




0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline